Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Comprese sterile din tifon de 10*10 cm - 12 pliuri * 1 Buc/ Blister.
- Număr anunț
- DA20393463
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166,42 RON
- Valoare finală
- 166,42 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 10:14
- Data finalizării
- 22.05.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.