Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila cu tocator ape reziduale, 1100W, 16800 l/h, max. 10 mm

Număr anunț
DA36252340
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.328 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328 RON