Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cateter venos periferic tip braunula cu port de injectare - VASOFIX Certo G24(0,7mm x19 mm) 4269071
- Număr anunț
- DA20374256
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141322-3 · Ace cu utilizare arteriala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.480 RON
- Valoare atribuită
- 8.480 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:25
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.480 RON
din 8.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro