Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

alimente gradinita nr.5

Număr anunț
DA20409640
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI ROMAN (CUI 17507874)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.156,39 RON
Valoare atribuită
1.150,87 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
22.05.2018 11:35
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,87 RON

din 1.156,39 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 5,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.