Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPE PUI CU OS REF
- Număr anunț
- DA20391463
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
- Furnizor / câștigător
- PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
- Cod CPV
- 15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,71 RON
- Valoare atribuită
- 260,71 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 08:42
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,71 RON
din 260,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro