Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branza de vaci slaba max. 5% galeata 5kg
- Număr anunț
- DA20407595
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15512000-0 · Smantana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821,66 RON
- Valoare atribuită
- 821,66 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:30
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
821,66 RON
din 821,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro