Ofertă acceptată Cumpărare directă

branza Philadelphia 200 gr

Număr anunț
DA20404049
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CRESE (CUI 32199824)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,85 RON
Valoare atribuită
185,85 RON
Data publicării
22.05.2018 08:28
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,85 RON

din 185,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.