Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASCAVAL HOCHLAND

Număr anunț
DA20401488
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 138 (CUI 4203717)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,26 RON
Valoare atribuită
286,26 RON
Data publicării
21.05.2018 14:47
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,26 RON

din 286,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.