Atribuită Cumpărare directă

Cutie instrumentar maner 32x16x6cm 1buc

Număr anunț
DA36252739
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33918000-8 · Cutii pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
260,14 RON
Data publicării
05.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,14 RON