Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FULGI CARTOFI,MALAI,GRIS,FAINA,ZHAR,SARE,PASTE SPIRALE
- Număr anunț
- DA20379341
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
- Furnizor / câștigător
- DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,11 RON
- Valoare atribuită
- 187,11 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 08:01
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187,11 RON
din 187,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro