Atribuită Cumpărare directă

Achiziție hartie copiator format, A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI SUPER

Număr anunț
DA36252886
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
348,25 RON
Data publicării
05.08.2024 14:30
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,25 RON