Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica Autoutilitara < 3.5 tone

Număr anunț
DA20401216
Autoritate contractantă
SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
Furnizor / câștigător
IGEROM COM SRL (CUI RO15289188)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
21.05.2018 14:36
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.