Atribuită Cumpărare directă

BOSCH - GBH 5-40 DCE - ROTOPERCUTOR SDS-MAX, 1150 W, 8.8 J, SISTEM ANTIVIBRATII, LED SERVICE, TURATI

Număr anunț
DA36252970
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.252,10 RON
Data publicării
05.08.2024 14:30
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252,10 RON