Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse intretinere spatii verzi
- Număr anunț
- DA20386558
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI MARPOD (CUI 4480238)
- Furnizor / câștigător
- DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 987,42 RON
- Valoare atribuită
- 987,42 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 12:34
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
987,42 RON
din 987,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro