Ofertă refuzată Cumpărare directă

Consultanta privind procedurile de achizitie publica de servicii proiectare si executie de lucrari

Număr anunț
DA20407200
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
CONCRET EXPERT EVAL SRL (CUI 33681340)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare finală
9.500 RON
Data publicării
22.05.2018 10:18
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.