Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incaltaminte de protectie art.BORA S1
- Număr anunț
- DA20396240
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM SAFETY SRL (CUI RO29210639)
- Cod CPV
- 18831000-3 · Incaltaminte cu varf de protectie de metal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371 RON
- Valoare atribuită
- 371 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:42
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
371 RON
din 371 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro