Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creion negru HB

Număr anunț
DA20409456
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.6 VULCAN (CUI 29030050)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,08 RON
Valoare atribuită
10,08 RON
Data publicării
22.05.2018 11:29
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,08 RON

din 10,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.