Ofertă acceptată Cumpărare directă

PISTOL SILICON,SET IMBUS,ULEI ROSU 500ML,SIFON,FIR COSITOARE

Număr anunț
DA20398383
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII HILISEU HORIA (CUI 24797924)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,08 RON
Valoare atribuită
137,08 RON
Data publicării
21.05.2018 12:55
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,08 RON

din 137,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.