Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAIBA PLATA DIN9021 M10X30X2.5 ZA
- Număr anunț
- DA20402690
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44532200-0 · Saibe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,48 RON
- Valoare atribuită
- 53,48 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 15:50
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,48 RON
din 53,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro