Ofertă acceptată
Cumpărare directă
demontare/montare trei aparate aer conditionat (manopera)
- Număr anunț
- DA20382681
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
- Furnizor / câștigător
- TERMOSTAL S.R.L. (CUI 9424158)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 10:23
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.430 RON
din 1.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro