Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de bibliotec

Număr anunț
DA20401211
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREOT IOSIF COMSA RIBITA (CUI 29034001)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,61 RON
Valoare atribuită
902,61 RON
Data publicării
21.05.2018 14:35
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,61 RON

din 902,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.