Ofertă acceptată Cumpărare directă

39224320-7 Bureti (Rev.2)

Număr anunț
DA20401718
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (CUI 17358837)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,80 RON
Valoare atribuită
50,80 RON
Data publicării
21.05.2018 14:57
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,80 RON

din 50,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.