Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carton a4 200 g

Număr anunț
DA20354820
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC RADU POPESCU (CUI 14176741)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA TRANSILVANIA HELP PENTRU INTEGRAREA PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI RO30913691)
Cod CPV
22993100-8 · Hartie sau carton fotosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,20 RON
Valoare finală
155,20 RON
Data publicării
16.05.2018 10:24
Data finalizării
22.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.