Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA20411801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.901,32 RON
Valoare atribuită
14.901,32 RON
Data publicării
22.05.2018 12:45
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.901,32 RON

din 14.901,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.