Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA20407611
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.695,70 RON
Valoare atribuită
2.695,70 RON
Data publicării
22.05.2018 10:30
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.695,70 RON

din 2.695,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.