Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de sodiu 0.9% punga non PVC x 2 conectori 250 m

Număr anunț
DA20407357
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,50 RON
Valoare atribuită
582,50 RON
Data publicării
22.05.2018 10:22
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,50 RON

din 582,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.