Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola prosop der. ext., celuloza, 2 str., 140 m OVERSOFT MATIC, *PENTRU DISPENSER AUTO-CUT*

Număr anunț
DA20403222
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI RO15216895)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,98 RON
Valoare atribuită
559,98 RON
Data publicării
21.05.2018 17:22
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,98 RON

din 559,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.