Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie pachet cu produse de curatenie
- Număr anunț
- DA20374209
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212,50 RON
- Valoare finală
- 1.212,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:23
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.