Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza SF, pt obiectivul "Construire si dotare gradinita Racari, jud.Dambovita

Număr anunț
DA20381453
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.800 RON
Valoare atribuită
41.800 RON
Data publicării
18.05.2018 09:45
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.800 RON

din 41.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.