Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE DEZINFECTANTE

Număr anunț
DA20352975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NENCIULESTI (CUI 18990490)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,43 RON
Valoare finală
648,43 RON
Data publicării
16.05.2018 09:21
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.