Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOCANCI DE PROTECTIE CALIMANU S3 WR SRC
- Număr anunț
- DA20411150
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI RO27120599)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM SAFETY SRL (CUI RO29210639)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.300,76 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 12:23
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300,76 RON
din 2.300,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro