Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Olympus LS-P4 - Reportofon digital FLAC/ PCM
- Număr anunț
- DA20409661
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,48 RON
- Valoare atribuită
- 797,48 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:36
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
797,48 RON
din 797,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro