Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monument bronz "Ecaterina Teodoroiu"

Număr anunț
DA20397714
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
IRIMESCU LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24488236)
Cod CPV
73300000-5 · Proiectare si executare in domeniul cercetarii si dezvoltarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.899 RON
Valoare atribuită
87.899 RON
Data publicării
21.05.2018 12:33
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.899 RON

din 87.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.