Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REPARATIIE ECHIPAMENTE

Număr anunț
DA20411858
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMIENSCU COSTINESTI (CUI 29345172)
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802 RON
Valoare atribuită
802 RON
Data publicării
22.05.2018 12:47
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802 RON

din 802 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.