Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner SAMSUNG original (OEM) pentru Samsung ML-2010- 2.000 pag.
- Număr anunț
- DA20399047
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Suceava (CUI 4244032)
- Furnizor / câștigător
- OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,28 RON
- Valoare atribuită
- 940,28 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:16
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940,28 RON
din 940,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro