Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR PT SPCLEP CALCULATOR CORE2DUO DELL REFURBESHED

Număr anunț
DA20400659
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
21.05.2018 14:14
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON

din 546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.