Ofertă acceptată Cumpărare directă

Yongnuo YN568EX III - Blit pentru Canon, GN 58, HSS

Număr anunț
DA20396117
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38653100-8 · Blitzuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,64 RON
Valoare atribuită
3.360,64 RON
Data publicării
21.05.2018 11:39
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,64 RON

din 3.360,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.