Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrarii de igienizare si reparatii curente centru de agrement ARIESENI

Număr anunț
DA20391617
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
Furnizor / câștigător
FLORIDA GOLD SRL (CUI RO31204469)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.787,53 RON
Valoare atribuită
16.787,53 RON
Data publicării
21.05.2018 08:53
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.787,53 RON

din 16.787,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.