Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lac pentru lemn Savana ultra rezist, interior / exterior, incolor, 0.75 l

Număr anunț
DA40399447
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44820000-4 · Lacuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,70 RON
Valoare atribuită
495,70 RON
Data publicării
15.05.2026 09:23
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,70 RON

din 495,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.