Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR SI SISTEM DE INCARCARE RAPID PT CANON

Număr anunț
DA20405239
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,65 RON
Valoare atribuită
537,65 RON
Data publicării
22.05.2018 09:17
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,65 RON

din 537,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.