Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de subtraversari

Număr anunț
DA20402450
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
Cod CPV
45233144-0 · Lucrari de constructii de supratraversari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.656 RON
Valoare atribuită
2.656 RON
Data publicării
21.05.2018 15:33
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.656 RON

din 2.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.