Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULMENTI RABA

Număr anunț
DA20401299
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
UNGAROM SERVCOM SRL (CUI RO2852815)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,42 RON
Valoare atribuită
300,42 RON
Data publicării
21.05.2018 14:39
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,42 RON

din 300,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.