Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola / Role sterilizare cu volum (pliu) 2 indicatori 300x80x100m
- Număr anunț
- DA20404155
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 08:33
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro