Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carbamazepina Slavia 200mg*50cpr (CARBAMAZEPINUM)
- Număr anunț
- DA20412965
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,25 RON
- Valoare atribuită
- 5,25 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:22
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5,25 RON
din 5,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro