Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medicamente si materiale pt uz veterinar

Număr anunț
DA20411355
Autoritate contractantă
SC MUNICIPAL LOCATO SERV SA (CUI RO25357255)
Furnizor / câștigător
SC ERIKA'S TRAVEL AGENCY SRL (CUI RO14502791)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,92 RON
Valoare atribuită
355,92 RON
Data publicării
22.05.2018 12:30
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,92 RON

din 355,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.