Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Thiossen Turbo 600mg/50ml sol perf.10 fl /50ml+10 pungi protect
- Număr anunț
- DA20410207
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.105 RON
- Valoare atribuită
- 6.105 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:53
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.105 RON
din 6.105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro