Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Sevo-Anesteran lichid pt.vapori de inh*1fl*250ml (SEVOFLURANUM) - 185132272
- Număr anunț
- DA20408236
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.199 RON
- Valoare atribuită
- 25.700 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 10:48
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.700 RON
din 26.199 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 499 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.