Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse sanitare -33690000-3

Număr anunț
DA20402636
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
DORIANA VET SRL (CUI RO21715105)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,69 RON
Valoare atribuită
159,69 RON
Data publicării
21.05.2018 15:46
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,69 RON

din 159,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.