Atribuită Cumpărare directă

LAPTE UHT 1L

Număr anunț
DA36255083
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI 27385553)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
618,80 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,80 RON