Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convulex 300mg x 5blist x 20cps gastrorez

Număr anunț
DA20400720
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,55 RON
Valoare atribuită
16,55 RON
Data publicării
21.05.2018 14:16
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,55 RON

din 16,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.